Прва награда на конкурсу за тим ученика Техничке школе Деспотовац

Датум: 22. Mart 2017 10:36 Категорија: 2017

Тим ученика Техничке школе Деспотовац, освојио 1. место на конкурсу за креативне и иновативне радове ученика/ца средњих школа, који се спроводи у оквиру конкурса „Европски дневник“у категорији видео форма!
Тим ученика наше школе чине: Ђорђе Милорадовић, електротехничар рачунара 3. разред, Вања Богдановић, туристички техничар 3. разред, Јована Милосављевићтуристички техничар 4. разред.
Рад који је освоји прво место у категорији видео форма носи назив „WE ARE THE PROBLEM, WE ARE THE SOLUTION“- Ми смо проблем, ми смо решење- са поруком „Живимо на овој планети као да имамо другу“-Terri Swearingen.
На конкурс је пристигло 164 рада који су сврстани у 4 категорије: литерарни и новинарски рад, фоторепортажа или фото рад, видео форма и мултимедијална категорија. Радове је оценио стручни жири сачињен од новинара и других експерата.
Првопласиране очекује вредна награда, а то је петодневно путовање по земљама ЕУ на Дан Европе, 9. маја 2017. године!
Рад можете погледати путем следећег линка: