Idemo u Karlovce!

Датум: 21. April 2017 12:47 Категорија: 2017

Anđela Protić osvojila drugo mesto, i ove godine se kvalifikovala za Republičko takmičenje

Na Okružnom takmičenju Književna olimpijada koje je održano 08. 04. u Poljoprivredno – veterinarskoj školi u Svilajncu, Tehničku školu je predstavljalo troje učenika, Protić Anđela (ET21), Mirković Lana (ET21) i Lakić Boris (E21), predvođeni predmetnim profesorom Valentinom Stevanović. Najbolji rezultat je ostvarila Anđela koja je sa 18 osvojenih poena zauzela drugo mesto i koja se na taj način i ove godine plasirala na Republičko takmičenje u Sremskim Karlovcima, ali su zapažen rezultat ostvarili I Lana koja je koja je osvojila 13, odnosno Boris sa 12 poena. Sve čestitke celoj ekipi, a Anđeli i profesorki Valentini puno sreće u Karlovcima.