Едукација у туризму

Датум: 23. Maj 2017 13:07 Категорија: 2017

Дана 22.5.2017.године у просторијама градске библиотеке "Ресавска школа" у Деспотовцу одржана је едукација на тему "Рурални туризам у функцији развоја у општини Деспотовац".

Дана 22.5.2017. године у просторијама градске библиотеке "Ресавска школа" у Деспотовцу одржана је едукација на тему "Рурални туризам у функцији развоја у општини Деспотовац". Организатор овог скупа била је Туристичко спортска организација општине Деспотовац. Предавање је одржао редовни професор Драго Цвијановић, декан Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи, Универзитета у Крагујевцу. Едукацији су присуствовали ученици образовног профила туристички техничар свих разреда у пратњи својих професора: Горице Митровић, Марице Милановић, Марије Стјепић, Микице Тасићa и Даниела Лекинa.