Kuvari krčkali do pobede

Датум: 11. Decembar 2017 11:03 Категорија: 2017

Druga godina osvojila prvo mesto. Mašinci među nagrađenima

Na drugoj školskoj Pasuljijadi, održanoj 30. novembra u dvorištu Tehničke škole u Despotovcu učestvovalo je četrnaest ekipa iz različitih smerova. Žiri sastavljen od profesora naše škole i gostiju Nenada Božića iz Kancelarije za mlade i Marka Petrovića iz restorana Kod šest topole na čelu sa predsednikom Dejanom Novakovićem imao je lep i težak zadatak da izabere najbolje od najboljih. Ovoga puta, pobedu su odneli "Biljanini kulinari" iz odeljenja U21 u sastavu Marko Dimitrijević, Dušan Stojanović i Nemanja Stanojević. Drugo mesto su osvojile "Dekijeve najbolje drugarice" iz odeljenja U31 Gabrijela Plašintović, Jovana Stojanović, Andrijana Nonić i Sanela Kadrić. Na treće mesto su se zasluženo plasirali "Dejanovi kulinari" iz odeljenja M21 u sastavu Nikola Simijonović, Darko Grljanović i Aleksa Todorović. Svim učesnicima su dodeljene zahvalnice Škole, a najboljima diplome Škole i medalje koje je, kao i uvek, obezbedila Kancelarija za mlade Despotovac.