Zlatna medalja i slavska povelja

Датум: 25. Decembar 2017 12:19 Категорија: 2017

Kuvari još jednom proslavili školu

Na međunarodnom takmičenju u pripremanju slava, koje je 16. 12. 2017. održano u beogradskom hotelu "Palas" pod organizacijom Internacionalnog centra za unapređenje ugostiteljstva i turizma "SAČEN International" pod nazivom "Slavagastro 2017", naša škola je osvojila prvo mesto i dobila zlatnu medalju i slavsku povelju jer je pripremila mrsnu i posnu slavu sv. Arhangela Mihaila i sv. Nikolu na resavski način gde je izložila 42 jela sve na autentičan starinski način, u zemljanim i drvenim posudama. Sve to su uradili profesor kuvarstva Dejan Novaković i učenici prve godine Kristina Ilić kao i učenici treće godine Aleksandar Miljković, Gabrijela Plašintović, Andrijana Nonić i Jovana Stojanović, svi učenici kuvarskog smera.