Najbolji kolač napravili brat i sestra

Датум: 24. Januar 2018 11:56 Категорија: 2018

Održano drugo takmičenje u dekoraciji slavskih kolača. Učestvovala dvadeset i jedna ekipa 

U ponedeljak 22. 01. 2018 u Tehničkoj školi Despotovac po drugi put je organizovano takmičenje u pripremanju i dekoraciji slavskih kolača. Prijavio se 21 učesnik i svi su se i takmičili. Prvo mesto osvojila je ekipa koju su činili brat i sestra Veljko Janković iz odeljenja automehaničara M11 i Katarina Janković iz odeljenja turističkih tehničara TT41. Drugo mesto je osvojila Kristina Ilić, kuvar iz odeljenja U11, a treće kuvar iz odeljenja U21 Darko Jovanović.Žiri su sačinjavali profesori: Dejan Novaković, profesor kuvarstva i predsednik žirija, Aleksandar Kovačić, Marko Nikolić, veroučitelj, Aleksić Biljana, Đorđević Saša, Jelena Grozdić Radosavljević i Dobrila Milanović, pedagog Marijana Jovanović Miladinović, sekretar škole Vesna Miladinović, šef računovodstva Aleksandra Dimitrijević, kao i rukovodilac Kancelarije za mlade Nenad Božić. Zahvalnice i diplome je dodelila Tehnička škola, a medalje kao i uvek Kancelarija za mlade.