Takmičenje u pripremanju proje i kačamaka

Датум: 28. Decembar 2018 11:46 Категорија: 2018

Još jedno takmičenje iz kuvarstva 

U Tehničkoj školi u Despotovcu organizovano je takmičenje pripremi proja i kačamka. Na takmičenju je učestvovalo 16 učenika sa projama i 7 sa kačamkom (mahom sva brašna su korišćena sa vodenica sa Resave kojih još ima ali retko). Pobednici u kategoriji kačamka su  1. mesto Jelena Blagojević druga godina kuvar, 2. mesto Stefan Velimirović druga godina kuvar,  3. mesto Aleksandra Marković 3 godina kuvar.
U kategoriji proja 1.mesto Radica Đurđević treća godina kuvar, 2. mesto Slađana Milovanović 3. godina kuvar i 3. mesto Marko Dimitrijević. 
 
Žiri je radio u sastavu predsednik žirija profesor kuvarstva Dejan Novaković, ostali članovi žirija Daniel Lekin, Biljana Aleksić, Aleksandra Dimitrijević, Vesna Miladinović, Jovana Mihajlović, Jelena Nešić i nenad Božić koordinator kancelarije za mlade iz Despotovca koji je i donirao medalje a zahvalnice i diplome dodelila je Tehnička škola iz Despotovca.