Promocija zanimanja u Tehničkoj školi

Датум: 27. April 2016 11:58 Категорија: 2016

Tim za PO Tehničke škole u Despotovcu je promovisao zanimanja za upis u prvi razred.

У периоду од 11. 04. 2016. до 22. 04. 2016. године Тим за ПО Техничке школе у Десопотовцу обишао је свих пет основних школа у општини Деспотовац и основне школе у Свилајнцу и Седлару. Промовисала су се занимања за упис у 1. разред средње школе, који садашњи ученици 8. разреда могу писати на листама жеља. Презентације пратило 180 ученика 8. разреда наше општине и 150 ученика општине Свилајнац.

Тим чине: Маријана Миладиновић, педагог, добрица Стојановић, професор електрогрупе предмета, Наташа Милосављевић, професор економске групе предмета и Ана Николић, професор туристичке групе предмета и маркетинга.
Посебно смо захвални свим наставницима у основним школама који су омогућили представљање наше школе, као и нашим ученицима који су нас пратили и помагали у промовисању образовних профила.