17. Међународни сајам туризма и активног одмора Ниш, 2016.

Датум: 29. April 2016 23:14 Категорија: 2016

Дана 27.4.2016.године ученици одељења: ТТ11, ТТ21, ТТ31  и ТТ41 у пратњи професора: Милановић Добриле, Милановић Марице и Милосављевић Наташе посетили су 17.Међународни сајам туризма и активног одмора у Нишу и били у прилици да се упознају богатом туристичком понудом како излагача из земаља из региона, тако и домаћих излагача (туроператори, туристичке агенције, туристичке организације, хотелијери, представници бањског и здравственог туризма, представници спортско-рекреативног туризма и активног одмора, удружења самосталних излагача сувенира). Такође, ученици су посетили и споменик на Чегру, споменик подигнут у знак сећања на храбре војнике и њиховог команданта Стевана Синђелића који су на том месту погинули водећи тешку битку у Првом српском устанку.