- „Покажи шта знаш“ - представљање ученичких вештина

"Трка за серћније детињство" - крос"

Предавање ученика волонтера о значају волонтирања

Пријем чланова Парлемента ученика код представника локалне самоуправе

УГЛЕДНИ ЧАС - Основе туризма и угоститељства

Дана 06.10.2016.год. одржан је угледни час проф. Марице Милановић у одељењу Тт11 на тему "Туристичка понуда општине Деспотовац". Презентацију је презентовала ученица Бојана Бојовић, ученица одељења Тт21, учесница прошлогодишњег Републичког такмичења.
Радионица - "УГРОЖЕНА ПРАВА"

Дана 05.10.2016.год. ученици, чланови Парламента ученика, Техничке школе су учествовали у радионици на тему "УГРОЖЕНА ПРАВА".
Воћни ражњићи

Дана 04.10.2016.год. поводом обележавања дечје недеље, ученици угоститељске струке су са својим професорима припремали воћне ражњиће којима су били послужени сви ученици школе и запослено особље.
Nastava u bloku TT11

Učenici mašinske struke izrađuju nadstrešnicu

Takmičenje iz turizma, 2016.god.

Prezentovanje rada na temu "Razvoj omladinskog turizma u Srbiji" - izabrana destinacija opština Despotovac, 25.3.2016.god., Beograd